Oferta dla osób fizycznych Oferta dla podmiotów gospodarczych

Skontaktuj się ze Specjalistą

Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij i wyślij formularz. Służymy bezpłatną konsultacją! Doradca oddzwoni we wskazanym terminie.

Imię i nazwisko

Telefon

Adres e-mail

Preferowana pora kontaktu

O firmie

Contact Finance to firma składająca się ze Specjalistów z bogatym doświadczeniem w pracy w branży finansowej. Firma powstała w tym celu aby umiejętnie przeprowadzać klientów przez trudny rynek finansowy. Naszym klientem może zostać każdy. To znaczy, że specjalizujemy się na rynku klienta indywidualnego oraz rynku firmowym. Umiejętnie dobieramy ofertę w zakresie kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych. Udzielamy porady w zakresie źródła finansowania dla zakupu nieruchomości. Pomagamy jednocześnie klientom, którzy mają problemy w płatnościach swoich zobowiązań, znajdując indywidulanie dobrane rozwiązanie. W przypadku rynku firmowego staramy się zapewnić naszym klientom źródło finansowania swojego biznesu, począwszy od małej działalności gospodarczej kończąc na spółce akcyjnej.

Po za działalnością w sferze pozyskiwania źródeł finansowania, naszym Klientom oferujemy fachowe doradztwo w zakresie Inwestycji i lokowania kapitału oraz wszelkiego typu Ubezpieczeń zdrowotnych oraz majątkowych.

Contact Finance to niezależna grupa Ekspertów, którzy wykorzystują swoje doświadczenie w trosce o realizację potrzeb naszych Klientów. To co wyróżnia Contact Finance to dynamizm, umiejętności, doświadczenie w branży, indywidualne relacje z Bankami. 

Osoby fizyczne:

Podmioty gospodarcze: