Oferta dla osób fizycznych Oferta dla podmiotów gospodarczych

Skontaktuj się ze Specjalistą

Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij i wyślij formularz. Służymy bezpłatną konsultacją! Doradca oddzwoni we wskazanym terminie.

Imię i nazwisko

Telefon

Adres e-mail

Preferowana pora kontaktu

Ubezpieczenia

Szanowny Kliencie, 

stworzyliśmy dla Ciebie także dział, który ma na celu pełną i kompleksową obslugę wszystkich Twoich produktów ubezpieczeniowych. Podstawą ubezpieczeń jest zapewnienie wsparcia finansowego w przypadku poniesienia straty, spowodowania szkody, uszczerbku na zdrowiu bądź utraty dochodów (emerytura, renta, bezrobocie) czy śmierci osoby bliskiej. Problematyka produktów ubezpieczeniowych wiąże się z ich niematerialnością, trudnością wyobrażenia sobie skutków pewnego problemu, następstwem którego może być ciężka sytuacja finansowa. To powoduje, że ubezpieczenie powinno być dobrane w sposób bardzo umiejętny i przemyślany. Gwarantujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie następujących ubezpieczeń: 

dla klienta indywidualnego:

- indywidualne na życie, indywidualne na życie na bazie ubezpieczenia grupowego, komunikacyjne, mienia, zdrowotne,nieszczęśliwych wypadków

dla firm:

- grupowe na życie i zdrowie, OC działalności, ochronne przed skutkami kontroli skarbowej.

Nasi Specjaliści pomogą Państwu w doborze odpowiedniej formy ubezpieczenia i zapewnią ich wieloletnią obsługę. Współpracujemy z kilkoma z największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce i na Świecie, co pozwala Nam na gwarancję i wierzytelność w relacji z klientem.

Osoby fizyczne:

Podmioty gospodarcze: