Oferta dla osób fizycznych Oferta dla podmiotów gospodarczych

Skontaktuj się ze Specjalistą

Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij i wyślij formularz. Służymy bezpłatną konsultacją! Doradca oddzwoni we wskazanym terminie.

Imię i nazwisko

Telefon

Adres e-mail

Preferowana pora kontaktu

O firmie

Contact Finance to firma składająca się ze Specjalistów z bogatym doświadczeniem w pracy w branży finansowej. Firma powstała w tym celu aby umiejętnie przeprowadzać klientów przez trudny rynek finansowy. Naszym klientem może zostać każdy. To znaczy, że specjalizujemy się na rynku klienta indywidualnego oraz rynku firmowym. Umiejętnie dobieramy ofertę w zakresie kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych. Udzielamy porady w zakresie źródła finansowania dla zakupu nieruchomości. Pomagamy jednocześnie klientom, którzy mają problemy w płatnościach swoich zobowiązań, znajdując indywidulanie dobrane rozwiązanie. W przypadku rynku firmowego staramy się zapewnić naszym klientom źródło finansowania swojego biznesu, począwszy od małej działalności gospodarczej kończąc na spółkach kapitałowych.

 

Contact Finance to niezależna grupa Ekspertów, którzy wykorzystują swoje doświadczenie w trosce o realizację potrzeb naszych Klientów. To co wyróżnia Contact Finance to dynamizm, umiejętności, doświadczenie w branży, indywidualne relacje z Bankami. 

Osoby fizyczne:

Podmioty gospodarcze: